31 Ekim 2012 Çarşamba

nice uzun senelere


ilk defa başka bir evde başka bir yatakta gözlerimi açalı tam tamına bir yıl oldu..önce bir şaşkınlık vardı üzerimde,bir tedirginlik..içimden bir ses nerdeyim ben diyodu sanki..

yabancı bir oda,yabancı eşyalar..tanıdık bişeyler arıyordu gözlerim..tam o sırada gördüm bana bakan bir çift bal gözü..hemen sol yanımda,günaydın diyodu bana gülen bir yüzle..işte o an anladım ne kadar başka bir evde başka bir yatakta uyansamda yanımda hayatımı paylaşcağım adam vardı..biz de artık bir aile olmuştuk..

o an belki bize yabancı gelen o ev,bizim sayemizde yuva olucaktı..olduda..ilk yılbaşımızı ilk bayramımızı ve daha nicelerini o evde beraber kutladık..kimi zaman üst komşunun sinir krizleriyle uykumuzdan sıçradık,kimi zaman da yan apartmandaki yaşlı teyzenin bağrışlarıyla biz sinir krizi geçirdik :) geriye dönüp bakınca bir sürü şey yaşadık aslında şu kısacık bir yılda..ama önemli olan tüm bu zamanlarda birlikte olmamızdı..

ne o ev ne o eşyalar..biz olmasak hiçbirinin bir değeri yok..

şükürler olsun ki sevgiye dayalı bir evlilik yaptık ve inşallah bu sevgi ve saygı sonsuza dek devam eder..Allah isteyen herkese de böyle evlilik nasip eder umarım..

peki nasıl kutladık..ben kendimce güzel bir sofra hazırladım..neden kendimce güzel diyorum,çünkü canım ne istiyorsa onu yaptım..hamile olmanın güzel tarafı :) neyseki koca da beğendi yaptıklarımı..


yemeğimizi yedikten sonra dışarıya çıktık..hem güzel bir yürüyüş yaptık hem de tatlımızı aldık..

böyle yazınca çok sıkıcı geldi bana :) ama çılgın eğlenceler kutlamalar bize göre değil biz napalım :)biz başbaşa olmayı seven bir çiftiz,kalabalığa gelemiyoruz..

gelelim yıldönümü hediyemize..

şimdilik onu sadece ultrasonda  görebiliyoruz..daha kendisine kavuşmamıza zaman var aslında..hayattaki hiç birşey bizi bundan daha fazla mutlu edemezdi sanırım...inşallah ona kavuştuğumuz günleri de görürüz..

yazıyı yalın'dan çok sevdiğimiz bir şarkıyla bitiriyorum..bizim şarkımız demiyorum çünkü tüm şarkılar bizim..

birbirini çok sevenlere ve tabiki canım kocama gelsin..

seni seviyorum
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder