27 Mayıs 2012 Pazar

guerlain terracotta men bronzing powder

herkese iyi pazarlar,

bugün sizlere tanıtacağım ürün ultra natural bir bronzer...gerçekten adı gibi ultra natural :) abartısız ve doğal.. aslında bu bronzer erkekler için fakat bizim de kullanmamamız için hiç bir sebep yok..
tamamen mat, içinde ışıltı sim gibi hiç bir şeyin olmadığı bir ürün..yüzde çok doğal duruyor..kutusunun içinden bir de minik fırça çıkıyor..aslında çok da minik değil,baby kabuki büyüklüğünde..tabiki süper bir fırça değil ama acil durumlar için,yanınızda fırça olmadığında filan kullanılabilir tabi..yalnız görüldüğü üzere kutusu biraz büyük,çantada taşımak zor..bence tek eksisi bu..aa pardon fiyatını unutmuşum :) o da bir eksi tabi ama her güzel şeyin fiyatı biraz pahalıdır di mi..


 rengini yakalamak için baya uğraştım,alttaki resim orjinaline en yakın olanı(gün ışığında çekilmiştir)ben daha çok yüzümü kontürlemede kullanıyorum,bronz görüntüyü pek sevmediğim için o şekilde kullanmıyorum...bu benim ilk bronzerım olduğu için başka ürünlerle karşılaştıramıcam malesef..ama eğer sizde benim gibi beyaz tenliyseniz ve bronzer kullanmaktan çekiniyorsanız bu ürün size de uyacaktır..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder